Ukryta Strefa MrBinary
Gratulacje! Znalazłeś ukryty obszar, a skoro czytasz ten tekst, to znaczy, że będziesz uprawniony do skorzystania z wyjątkowych promocji u brokerów opcji binarnych, którzy są naszymi partnerami. Sprawdź banner poniżej!
iqoption-banner

24option Recenzja

Broker opcji binarnych 24option jest bezwątpienia jednym z liderów na rynku, dostarczającym inwestoro najlepsze warunki. W 2012 i 2013 roku otrzymał nagrody dla najlepszego brokera roku na prestiżowych konferencjach w Europie i w UK. Nie bez powodu – firma dostarcza świetne materiały edukacyjne, największą listę aktywów na rynku, wysokie zwroty i przyjazną platformę. Prawie w każdym porównaniu brokerów cechy te pozwalają 24option na znajdowanie się na szczycie listy.

history Historia 24option

Marka 24option została założona w 2010 roku, należy do firmy Rodeler Limited, która posiada swoją siedzibę na Cyprze. Broker jest regulowany przez Finance Committee of Cyprus i posiada licencję CySec. Firma działa na rynku europejskim, a strona platformy jest dostępna w ponad 15 językach. Głównym założeniem 24option jest dostarczanie inwestorom jak najlepszych warunków. Firma dba także o indywidualne podejście do każdego z jej klientów. Rozbudowane centrum edukacji pozwala na zapoznanie się z materiałami na temawt opcji binarych, całkowicie ZA DARMO. Na rynku brytyjskim, firma doceniana jest przez wielu inwestorów, lecz nie osiada na laurach i stara się nieustannie poprawiać jakość swoich usług.

Zalety 24option

  • Najlepsze bonusy do depozytów i promocje
    Pros
  • Najdłuższa lista aktywów
  • Wysokiej klasy aplikacja mobilna
  • Bezproblemowe wpłaty/wypłaty
  • Wygodne inwestowanie dzięki prostej platformie

broker-torgovaja-platforma Platforma Inwestycyjna 24 option

Platforma 24option działa w oparciu o przeglądarkę, więc instalacja oprogramowania nie jest konieczna. Układ okien jest czytelny, wszystkie instrumenty posiadają okno wykresu, który oczywiście nie wystarcza do przeprowadzania pełnej analizy technicznej, ale warto dodać, że notowania na platformie 24 option prezentowane są bez opóźnień i wiernie odzwierciedlają aktualne ceny rynkowe jak w klasycznej już platformie MetaTrader.

Platforma inwestycyjna pozwala na realizację opcji, podzielonych na rodzaje takie jak: „above/below”, „border”, „one-touch” i tak zwane opcje „turbo” z czasem wygasania równym 60 sekundom. Dostępność tak wielu rodzajów opcji jest zdecydowanym plusem tej platformy.

Aby otworzyć pierwszą pozycję, należy wybrać rodzaj opcji (above/below, one-touch lub border), wybrać aktywo, które nas interesuje, wskazać przewidywany kierunek zmian, wybrać czas wygaśnięcia i kliknąć „BUY”. Gdy opcja wygaśnie, odnotujemy zysk lub zaliczymy stratę.

24option ma jedną, wyróżniającą funkcjonalność: możliwość wcześniejszego zamknięcia opcji (wcześniejsze wygaśnięcie), podobnie jak w wypadku zakładów, gdzie można wcześniej je zamknąć (Cash-In). Jest to funkcja szczególnie przydatna dla początkujących, ale i profesjonalistom zdarza się z niej korzystać, gdy coś pójdzie nie po ich myślo.

Nie można pominąć funkcjonalności konta osobistego, gdzie każdy inwestor może obejrzeć swoją historię inwestycji czy zlecić szybki depozyt/wypłatę.

“24option jest najlepszym brokerem opcji binarnych, licencjonowanym przez CySec, MiFID oraz FCA!” – forex-magnates-logo-png

Aktywa dostępne w 24option

Waluty Indeksy Towary Akcje Extra

32

22

11

45

Bitcoin

broker-bonus Otwieranie konta i bonusy 24option

Aby otworzyć konto w 24option, wystarczy przeprowadzić prostą rejestrację, podobną do tych na jakiejkolwiek stronie internetowej. Po wprowadzeniu danych osobowych należy wprowadzić preferowaną walutę konta – dostępnych jest 8 możliwości, w tym GBP, EUR i USD. Depozyt można złożyć przy użyciu różnych metod płatności: kart płatniczych, Skrill, Neteller oraz przelewem.

24option oferuje swoim klientom kilka bonusów:

  • Cash Bonus (50-100%) – wymagana kwota obrotem w celu jego wypłaty wynosi do 50krotności kwoty BONUSU przyznanej na konto.
  • Technology Bonus 1 (iPad) – wymagany min. depozyt 10,000€  lub równowartość oraz 50,000€ obrotu.
  • Technology Bonus 2 (MacBook) – Technology Bonus 1 (iPad) – wymagany min. depozyt 10,000€  lub równowartość oraz 10,000€ obrotu.

Na platformie 24option dostępne są trzy rodzaje kont: standard, gold oraz platinum. Różne konta umożliwiają odbiór bonusów i dodatków – na przykład konto platynowe pozwala na stałe powiększenie zysku o 4%, a także opiekę osobistego trenera, który będzie stale współpracował i uczył inwestora właściwego poruszania się na rynkach.

broker-service Jakość Usług 24 option

Wsparcie techniczne 24 option, podobnie jak reszta działów firmy, na wysokim poziomie. Wsparcie dostępne jest poprzez chat oraz email (info@24option.com) lub telefonicznie (UK) +44 161 960 0200. Wszystkie inne usługi również nie odbiegają od ogólnego standardu firmy, strona działa bez zastrzeżeń i opóźnień, co powoduje, że 24option jest najlepszym brokerem dla miłośników opcji turbo.

Podsumowanie 24option

24option jest aktualnie niewątpliwie liderem w branży. Broker ten posiada wyjątkową platformę, wsparcie techniczne na wysokim poziomie oraz pozwala na szybkie i pewne zlecanie depozytów oraz wypłat. Poza tym, 24option uruchomiło bardzo rozbudowane centrum edukacyjne, które zdecydowanie pomoże początkującym inwestorom, by jak najszybciej mogli zacząć zarabiać na opcjach binarnych. Minimalny depozyt wynosi €250, a minimalna kwota jednej opcji to €24 – dość ostre warunki, jednak mieszczą się w standardach przyjętych na rynku. Należy również pamiętać o możliwości uruchomienia konta demo przed rozpoczęciem inwestowania środkami realnymi.

Dodaj komentarz

Inwestowanie w Opcje Binarne wiąże się z wysokim ryzykiem i może nie być odpowiednie dla każdego. Nigdy nie inwestuj środków, na utratę których nie możesz sobie pozwolić. Zapoznaj się koniecznie z podstawami na temat opcji binarnych zanim rozpoczniesz inwestować. MrBinary.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, informacje podawane na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny.

Copyright © 2014 - 2017 Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Serwis o Opcjach Binarnych – MrBinary.pl, Autor: MrBinary

binary-options-secure-website  
x

Binary options are not available to retail EU traders. If you are not a professional trader, please leave this page.