Ukryta Strefa MrBinary
Gratulacje! Znalazłeś ukryty obszar, a skoro czytasz ten tekst, to znaczy, że będziesz uprawniony do skorzystania z wyjątkowych promocji u brokerów opcji binarnych, którzy są naszymi partnerami. Sprawdź banner poniżej!
iqoption-banner

Czy Opcje Binarne to oszustwo?

Marzec 26, 2016 przez w kategorii Artykuły oznaczono jako , z 0 i 0
Home > Blog > Artykuły > Czy Opcje Binarne to oszustwo?

Przez internet przetacza się spora ilość dyskusji na temat tego czy opcje binarne to oszustwo czy wręcz przeciwnie. Najczęściej dyskusje te dotyczą tego czy opcje binarne mogą przynieść zyski, czy są raczej pochodną kasyn online i innych oszukańczych stron, na których użytkownicy mają praktycznie zerowe szanse na zwycięstwo, wygrywa tylko organizator.

Opcje Binarne – oszustwo czy nie? Przekonajmy się sami!

Przyjrzyjmy się najpierw temu jak działają kasyna online. Nie wrzucajmy ich jednak do jednego worka z prawdziwymi miejscami, gdzie można iść naprawdę, usiąść na przeciwko krupiera i spróbować szczęścia. Niektórzy twierdzą, że kasyna online używają generatora liczb MD5, na który nikt nie może wpłynąć. Niestety, w żaden sposób nie da się udowodnić, że strony hazardowe nie manipulują w inny sposób wynikami klientów. Wspomniane generatory liczb losowych to wierutna bzdura. Każdy grający w kasynie przedstawiającym takie argumenty powinien wiedzieć, że szanse na wygraną ma raczej nikłe. Naukowcy ze Stanów Zjednoczonych udowodnili, że istnieje znacznie większa szansa na to, że zmiażdży Cię spadająca maszyna z batonikami lub zostaniesz prezydentem kraju, niż na wygraną w takich kasynach.

czy-opcje-binarne-to-oszustwo

Opcje Binarne to oszustwo!

Nie. Brokerzy Opcji Binarnych prezentują dane bezpośrednio z najlepszych systemów informatycznych, należących do agencji informacyjnych o nieposzlakowanej opinii, takich jak Thomson Reuters – przez co technicznie niewykonalne są jakiekolwiek manipulacje przy nich.

Binary_Options_Scam_MT4

Nie da się na rynki wpłynąć tak prosto. Żeby rynek zareagował na jakikolwiek Twój ruch, konieczne byłoby otwarcie pojedynczej pozycji o wartości 10,000$ by wpłynąć w najmniejszy nawet sposób na rynek, ale i tak byłby to wpływ zbyt mały, by móc na tym fakcie zarobić. Ponadto – większość inwestorów opcji binarnych zapisuje historię swoich inwestycji, by kontrolować swoje środki. O takie działanie raczej ciężko jest posądzić graczy kasyn online.

Kolejna rzecz, którą chciałbym podkreślić: istnieje ponad dziesięciu brokerów opcji binarnych, którzy współpracują z inwestorami ponad rok, płacą i cieszą się z tej współpracy. Tymczasem kasyna online i bukmacherzy nie cenią sobie klientów, którzy wygrywają – oznaczają dla nich straty, więc posuwają się do zmniejszania wypłat lub znajdują sposoby na zablokowanie takiego użytkownika.

Konkurencja między brokerami przynosi korzyści dla inwestorów – brokerzy starają się o wyższe zwroty lub przyznają większe bonusy najbardziej aktywnym inwestorom. To z kolei zwiększa ich obroty i zyski, więc nie muszą się martwić wypłatami. Nie czarujmy się – istnieją brokerzy-oszuści, proponujący aż 90-99% zwrotu, co oznaczałoby, że zarabiają tylko 10% na każdej transakcji. To niedużo, uwzględniając fakt, że każdy broker ponosi koszty zatrudnienia konsultantów, utrzymania biura, koszty technologiczne, reklamowe – 10% nie wystarczy na pokrycie tych kosztów. Zwykle tacy brokerzy szybko znikają z rynku. Nazywa się ich piramidami lub HYIP (High Yield Investment Programs – Programy Inwestycyjne Wysokiego Zysku). Należy ich unikać i korzystać z usług zaufanych brokerów, których umieściliśmy na naszej stronie. Standardowe zwroty powinny wynosić od 70 do 85%.

Broker Opcji Binarnych – Przyjaciel czy wróg?

Pomimo wymienionych przeze mnie faktów, nie powinieneś jednak zbytnio zaprzyjaźniać się z brokerami opcji binarnych. Oni też są zainteresowani tylko i wyłącznie zarabianiem i mają własne strategie i sygnały, które zwykle nie działają na Twoją korzysć. Pamiętaj, by zawsze zapoznać się z Warunkami Korzystania u brokera – tak samo jak wtedy, gdy podpisujesz jakąkolwiek umowę o kredyt czy kupno domu. Mam nadzieję, że pewne dokumenty traktujesz poważnie i faktycznie czytasz każdy ich punt. W innym wypadku możesz obudzić się z ręką w nocniku. 😀

Istnieją ciekawe, atrakcyjne promocje jak “Złóż depozyt w wysokości 5000$, a otrzymasz nowego iPhone 6”, więc 20% dostajesz z powrotem w formie prezentu, a Twój depozyt jest bezpieczny. Wystarczy, że przeprowadzisz 3-10 transakcji u danego brokera, aby móc wypłacić swoje środki. Nigdy nie podawaj swojego hasła pracownikom brokera. Bywały przypadki, kiedy opiekun konta poprosił o hasło i twierdził, że ma „cynk” i zarobi dla klienta. W efekcie klient został bez niczego, ale ze względu na regulamin brokera – ten był absolutnie czysty w świetle prawa.

Będziemy wkrótce opisywać takie przypadki w osobnym artykule i podpowiemy jak rozpoznawać brokerów oszustów opcji binarnych.

Dodaj komentarz

Inwestowanie w Opcje Binarne wiąże się z wysokim ryzykiem i może nie być odpowiednie dla każdego. Nigdy nie inwestuj środków, na utratę których nie możesz sobie pozwolić. Zapoznaj się koniecznie z podstawami na temat opcji binarnych zanim rozpoczniesz inwestować. MrBinary.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, informacje podawane na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny.

Copyright © 2014 - 2017 Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Serwis o Opcjach Binarnych – MrBinary.pl, Autor: MrBinary

binary-options-secure-website  
x

Binary options are not available to retail EU traders. If you are not a professional trader, please leave this page.