Ukryta Strefa MrBinary
Gratulacje! Znalazłeś ukryty obszar, a skoro czytasz ten tekst, to znaczy, że będziesz uprawniony do skorzystania z wyjątkowych promocji u brokerów opcji binarnych, którzy są naszymi partnerami. Sprawdź banner poniżej!
iqoption-banner

IQ Option Recenzja

IQ Option należy do grona najbardziej popularnych brokerów, którym udało się udostępnić inwestowanie w opcje binarne praktycznie wszystkim. Wysoki poziom usług, najniższy depozyt i maksymalne zwroty – do 91%. IQ Option zostało w 2013 roku utytułowane Najbardziej Innowacyjnym Brokerem Opcji Binarnych na konferencji ShowFX. W 2014 z kolei, wygrało plebiscyt na Brokera Opcji Binarnych o Największej Liczbie Partnerów, co pokazuje jak bardzo ufają mu partnerzy, współpracujący z platformą.

history Historia IQ Option

IQ Option (IQOption) zostało utworzone w 2013, swoją siedzibę posiada na Cyprze. IQ Option należy do dużej spółki finansowej, Alta Vista Trading LTD. Firma kieruje się w swoich działaniach zachodnimi standardami biznesowymi, co daje możliwość stania się inwestorem opcji binarnych, zapewniając pełne wsparcie przy współpracy. IQ Option zostało zaprojektowane tak, by spełnić oczekiwania zarówno początkujących inwestorów, jak i tych z dużym doświadczeniem na światowych rynkach finansowych. Główni managerowie firmy współpracują z doświadczonymi traderami, którzy pomagają IQ Option poprawiać swoje usługi codziennie. Broker posiada aktualnie licencję wystawioną przez CySEC, która pozwala na świadczenie przez IQ Option usług brokerskich w sposób w pełni legalny i kontrolowany na terenie w Polsce.

Zalety IQ Option

  • Minimalny depozyt 10$Pros
  • Szeroki wybór aktywów
  • Wygodna i prosta do zrozumienia platforma inwestycyjna
  • Brak opóźnień w księgowaniu wpłat i wypłat
  • Interaktyny system nauki

broker-torgovaja-platforma Platforma Inwestycyjna IQ Option

Inwestowanie w opcje binarne z IQOption odbywa się na platformie opracowanej w całości przez tego broker. Platforma ma postać strony internetowej z zastosowaniem najnowszych technologii, co pozwala na inwestowanie i wykorzystanie wszystkich instrumentów finansowych z poziomu przeglądarki internetowej. Platforma wyposażona jest w bardzo wygodne menu boczne, z poziomu którego można łatwo przełączyć się między opcjami turbo i opcjami klasycznymi. Z poziomu tego menu można również zalogować się na swoje konto lub skontaktować z supportem. Algorytm inwestycyjny jest maksymalnie uproszczony.

Broker udostępnia możliwość inwestowania w tak zwane opcje turbo, których czas wygasania wynosi od 60 sekund do 4 minut i pozwala na osiągnięcie zysków w wysokości do 80%. Opcje posiadają czas wygasania od 5 minut do 1 roku, pozwalają na osiągnięcie zysków od 70% do 80%. Ze względu na krótki staż na rynku, IQ Opcje nie posiada takich opcji jak „granice“, „one-touch“ czy „kreatora opcji“. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że na platformie dostępne są właśnie te opcje, które cieszą się szczególnie wśród początkujących inwestorów największą popularnością.

“Rewolucyjna platforma online IQ Option oferuje proste, innowacyjne rozwiązania dla inwestycji w opcje binarne” – forex-report-logo

Aktywa dostępne w IQ Option

Waluty Indeksy Towary Akcje Extra

12

7

2

43

Bitcoin

broker-bonus Otwieranie konta i bonusy IQ Option

Rejestracja w IQ Option jest bardzo prosta. Wystarczy kliknąć w link na końcu tej strony, wprowadzić swoje dane i rozpocząć inwestowanie. IQOption pozwala na dwa rodzaje rejestracji: demo oraz konto realne.

Mając tylko konto demo, należy złożyć depozyt w celu rozpoczęcią inwestowania swoimi środkami, to zrozumiałe. Depozyt można złożyć przy użyciu kart płatniczych, Skrill, przelewu bankowego lub WebMoney.

iq-option-bonus

IQOption.com oferuje szereg bonusów do składanego depozytu.

* Aby uzyskać możliwość wypłaty bonusu, należy dokonać 25krotnego obrotu depozytem

Istnieje możliwość rezygnacji z bonusu. Poza standardowymi bonusami, IQ Option często organizuje konkursy inwestycyjne. Przykładem są cotygodniowe turnieje dla inwestorów opcji turbo,

w których do zdobycia jest 250$. Nawet jeśli nie masz zbyt dużych środków, ale opracowałeś strategię na koncie demo, możesz wziąć udział w turnieju i wygrać swoje pierwsze pieniądze!

broker-service Jakość Usług IQ Option

Support IQ Option działa bardzo szybko, starając się z zimną krwią rozwiązać każdy, nawet bardzo złożony problem. Nie napotkaliśmy się z problemami w kwestii wypłat, które trwają zwykle do trzech dni roboczych. Nie bądź zaskoczony, jeśli zadzwoni do Ciebie manager z IQOption, ponieważ udzieli Ci kilku wskazówek albo spyta po prostu jak minął Ci dzień, mają bardzo osobiste podejście i nawiązują osobisty kontakt z każdym klientem. Może się to początkowo wydawać nieco dziwne, ale powinieneś być zadowolony, że firma dba o Ciebie – inwestora – w taki sposób.

Podsumowanie IQOption

IQ Option jest stosunkowo nowym brokerem w Poslce i na rynku europejskim, jest jednak dobrze znane na tereni Rosji oraz CIS. Świadczy wysokiej jakości usługi dla inwestorów opcji binarnych, nieustannie dodając nowe funkcje do swojej wyjątkowej platformy inwestycyjnej. Właśnie dlatego wielu początkujących inwestorów wybiera IQOption. Kuszący jest także depozyt w wysokości 10$ oraz minimalna kwota na jedną opcję – tylko $1. Jeśli spojrzymy na średni minimalny depozyt i cenę pojedynczej opcji na rynku, zobaczymy, że zwykle wynoszą one 250 i 25 dolarów. IQ Option udostępnia konto demo, własne centrum edukacyjne i wysoce wykwalifikowany personel.

Dodaj komentarz

Inwestowanie w Opcje Binarne wiąże się z wysokim ryzykiem i może nie być odpowiednie dla każdego. Nigdy nie inwestuj środków, na utratę których nie możesz sobie pozwolić. Zapoznaj się koniecznie z podstawami na temat opcji binarnych zanim rozpoczniesz inwestować. MrBinary.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, informacje podawane na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny.

Copyright © 2014 - 2017 Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Serwis o Opcjach Binarnych – MrBinary.pl, Autor: MrBinary

binary-options-secure-website  
x

Binary options are not available to retail EU traders. If you are not a professional trader, please leave this page.