Ukryta Strefa MrBinary
Gratulacje! Znalazłeś ukryty obszar, a skoro czytasz ten tekst, to znaczy, że będziesz uprawniony do skorzystania z wyjątkowych promocji u brokerów opcji binarnych, którzy są naszymi partnerami. Sprawdź banner poniżej!
iqoption-banner

OptionFair Recenzja

OptionFair jest najlepszym wyborem dla doświadczonych inwestorów, udostępniającym platformę opracowaną przez wysokiej klasy specjalistów z TechFinancials, posiadającym elastyczne warunki, jak również często uaktualnianą, długą listę bonusów i promocji. Na każdej pomyślnie zakończonej transakcji, inwestorzy mogą zyskać 89%.

history Historia OptionFair

Rejestracja brokera miała miejsce w 2010 roku na Cyprze, firma należy do B.O. TradeFinancials. OptionFair jest kontrolowane przez zespół specjalistów rynków finanowych, specjalizujących się w marketingu onle oraz opcjach binarnych. Wawrto wspomnieć, że platforma należy do najbardziej stabilnych i bezpiecznych ze względu na licencję Cyprus Comission for Financial Markets, CySec. Firma nieustannie pracuje nad rozwojem usług poprzez wprowadzanie nowych funkcji na platformę. OptionFair stawia sobie za cel dostarczenie bezpiecznej możliwości osiągania stałych zysków przez inwestorów przy użyciu szerokiego zestawu aktywów dla opcji binarnych.

Zalety OptionFair

  • Wysokiej klasy platforma inwestycyjna
    Pros
  • Szeroki wybór instrumentów inwestycyjnych
  • Częste i liczne promocje
  • Duży zbiór materiałów edukacyjnych
  • Brak jakichkolwie skarg na wypłaty

broker-torgovaja-platforma  Platforma Inwestycyjna OptionFair

Broker ten nie różni się szczególnie od innych i posiada platformę działającą w przeglądarce internetowej, więc instalacja oprogramowania jest konieczna tylko w wypadku chęci korzystania z niej przy pomocy urządzenia mobilnego. Lewa strona terminala służy do wyboru rodzaju opcji – high/low, boundary, one touch, krótkoterminowe oraz do wyboru aktywów. Jak wspomnieliśmy wyżej broker pozwala na inwestowanie w kilka rodzajów opcji binarnych. Dla opcji boundary będzie to wskazanie czy kurs aktywa wzrośnie czy spadnie w określonym czasie, nie przekraczając jednak określonych granic ceny. Przy opcjach one touch – mamy możliwość wskazania, że cena w trakcie trwania opcji przynajmniej raz osiągnie wskazany poziom w czasie wygaśnięcia. Broker ten nie zapomniał także o fanach opcji krótkoterminowych i udostępnił opcje o czasie wygaśnięcia 60 sekund.

Po prawej stronie terminala, inwestor może zapoznać się z wykresem kursu wybranego aktywa, umieszczony jest tam także przycisk „INVEST“ oraz dwa typowe dla opcji binarnych przyciski „HIGH“ oraz „LOW“. Wyświetlona jest także kwota, którą trafi na konto inwestora, gdy opcja wygaśnie dla niego pomyślnie.

Na dole platformy inwestor może zapoznać się z wiadomościami rynkowymi, przejrzeć historię swoich opcji, zarejestrować do turnieju, jak również zobaczyć aktualnie otwarte opcje.

“OptionFair jest najlepszym brokerem opcji binarnych, udostępniającym rewelacyjne sygnały!” – fxempire-logo

Aktywa dostępne w OptionFair

Waluty Indeksy Towary Akcje Extra

35

17

16

51

Bitcoin

broker-bonus Otwieranie konta w OptionFair i bonusy

Rejestracja na stronie OptionFair jest jedną z najprostszych, z jakimi MrBinary miał kiedykolwiek do czynienia. Wystarczy podać informacje osobite, wybrać walutę konta: GBP, USD, EUR lub jedną z pozostałych. Po wypełnieniu pól formularza, otrzymujesz email potwierdzający, jak również nazwę użytkownika oraz hasło, które można zmienić w dowolnym momencie. Używając otrzymanych danych, inwestor wchodzi na stronę platformy OptionFair, gdzie można dokonać depozytu przy użyciu najbardziej popularnych systemów płatności (karty płatnicze, Western Union, Neteller, Skrill lub tradycyjny przelew bankowy) i rozpocząć inwestowanie.

Jeśli chodzi o bonusy, OptionFair oferuje pięć możliwości w zależności od wybranego, jednego z czterech rodzajów konta.

OptionFair-account-types

Jak widać, złożenie depozytu 500 lub więcej dolarów daje znacznie większe możliwości od depozytu w wysokości 300$ – ten pierwszy pozwala na uzyskanie porad od eksperat finansowego z OptionFair, dostęp do codziennych analiz rynkowych oraz pobranie ebooka, który pomoże stawiać pierwsze kroki w świecie opcji binarnych. Poza otrzymaniem bonusu, możliwe jest przeprowadzenie 5 zabezpieczonych transakcji – wystarczy skontaktować się z działem obsługi.

OptionFair dostarcza inwestorom swoje własne sygnały. Niektórzy blogerzy uważają, że to najlepsze, dostępne na rynku sygnały. Aby uzyskać więcej informacji, należy kliknąć baner znajdujący się poniżej.

broker-service Jakość Usług Option Fair

Obsługa klienta Option Fair cechuje się wysoką klasą, wszystkie komentarze korzystających z niej są wyłącznie pozytywne. Najprostszą metodą kontaktu dla klientów z Polski jest telefon (UK): +44 203 5144576 lub rozmowa z managerem przez live chat dostępny na stronie OptionFair.

Ogólnie należy powiedzieć, że firmie można ufać, jej usługi są odpowiedniej klasy oraz posiada licencje niezbędne do działania na rynkach europejskich. OptionFair posiada bardzo wygodną platformę, a jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz znaleźć odpowiedzi na stronie platformy lub skontaktować się z przyjaznym działem obsługi.

Podsumowanie OptionFair

OptionFair cechuje się dużym doświadczeniem i odpowiednimi przedstawicielami na rynku opcji binarnych. Wysokiej jakości obsługa i wygodne sposoby składania depozytu oraz dokonywania wypłat pozwalają użytkownikowi skupić się wyłącznie na działaniach inwestycyjnych. Zyski sięgają 89%, minimalny depozyt wynosi 300$, a minimalna kwota jednej pozycji równa się 25$.

Jeśli jesteś doświadczonym inwestorem lub posiadasz doświadczenie na rynkach Forex, OptionFair jest dla Ciebie doskonałym wyborem. Wysoka kwota depozytu – 300$ może początkowo odstraszać początkujących, jednak prosta i wygodna platforma pozwoli na szybkie przyswojenie podstaw inwestowania w opcje binarne.

Dodaj komentarz

Inwestowanie w Opcje Binarne wiąże się z wysokim ryzykiem i może nie być odpowiednie dla każdego. Nigdy nie inwestuj środków, na utratę których nie możesz sobie pozwolić. Zapoznaj się koniecznie z podstawami na temat opcji binarnych zanim rozpoczniesz inwestować. MrBinary.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, informacje podawane na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny.

Copyright © 2014 - 2017 Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Serwis o Opcjach Binarnych – MrBinary.pl, Autor: MrBinary

binary-options-secure-website  
x

Binary options are not available to retail EU traders. If you are not a professional trader, please leave this page.