Ukryta Strefa MrBinary
Gratulacje! Znalazłeś ukryty obszar, a skoro czytasz ten tekst, to znaczy, że będziesz uprawniony do skorzystania z wyjątkowych promocji u brokerów opcji binarnych, którzy są naszymi partnerami. Sprawdź banner poniżej!
iqoption-banner

uTrader Recenzja

uTrader jest stosunkowo nowym brokerem z siedzibą w Europie, świadczącym usługi wysokiej jakości, udostępniającym codzienne analizy, działającym w oparciu o oprogramowanie firmy SpotOption. uTrader posiada rozbudowaną sekcję „Edukacja“, w której udostępnia artykuły, ebooki, słowniki inwestycyjne czy nagrania video – wszystko to ma pomóc początkującym inwestorom. Poza powyższym, uTrader w ocenie niezależnych ekspertów plasuje się w Top10 brokerów opcji binarnych w licznych notowaniach brokerów!

history Historia uTrader

uTrader pojawił się na rynku opcji binarnych w 2011 roku. Prowadzony jest przez Day Dream Investments Ltd. Firma posiada główną siedzibę w stolicy Łotwy, Rydze. uTrader jest pierwszym brokerem opcji binarnych na rosyjskim rynku, stworzonym przez profesjonalistów z rozmaitych dziedzin: inwestorów, biznesmenów oraz specjalistów z branży IT. Broker uTrader.pl posiada licencję CySec, która pozwala na legalne oferowanie swoich usług na terytorium Unii Europejskiej, w tym na terenie Polsce. Broker ten uznawany jest w Europie za jedną z najszybciej rozwijających się firm na rynku opcji binarnych. uTrader zawsze podkreśla przywiązywanie szczególnej wagi do każdego klienta, stawiając sobie obsługę na najwyższym poziomie za swój główny cel.

Zalety uTrader

 • Przyjazna w obsłudze platforma
  Pros
 • Duży wybór instrumentów inwestycyjnych
 • Szybka obsługa depozytów/wypłat
 • Liczne materiały edukacyjne
 • Wysokie zwroty na klasycznych opcjach binarnych (85%)

broker-torgovaja-platforma Platforma inwestycyjna uTrader

Platforma uTrader wyróżnia się na tle innych brokerów, pomimo faktu, że dostępna jest online przez przeglądarkę. Warto podkreślić, że każdy użytkownik ma możliwość dostosowania wyglądu platformy do swoich preferencji.

Każdy z użytkowników może wybrać sposób wyświetlania menu w postaci listy dwóch aktywów z wykresami lub jako listę wszystkich aktywów wraz cenami, bez wykresów. Inną, bardzo wygodną możliwoścoą jest przedstawienie aktywów w formie tabeli, przy której znajdują się dwa dobrze znane guziki: „CALL“ oraz „PUT“. uTrader oferuje opcje binarne takie jak „above/below“, „touch“ i popularne opcje turbo, z czasem wygaśnięcia 60 sekund. Pokazuje nam to, że broker wziął pod uwagę różne typy inwestorów opcji binarnych. Uważamy, że wiele dodatkowych funkcjonalności, udostępnianych przez tego brokera, takich jak: „Rollover“ (przedłużenie czasu wygaśnięcia), „Doubling“ (czyli podwojenie kwoty inwestycji) oraz wcześniejsze zamknięcie opcji w celu zredukowania ryzyka lub zapobiegnięcie straty, dają profesjonalnym inwestorom możliwość zarobienia jeszcze większych kwot.

Wszystko pozostałe jest bardzo proste. Osobiste konto pozwala na szybkie zapoznanie się z transakcjami lub kontakt z działem obsługi.

“uTrader oferuje wiodącą na świecie platformę opcji binarnych!” – SpotOption-logo

Aktywa dostępne w uTrader

Waluty Indeksy Towary Akcje Extra

15

9

4

35

Bitcoin

broker-bonus Otwarcie konta i bonusy uTrader

Aby otworzyć konto w uTrader, należy wypełnić prosty formularz na stronie głównej, a następnie podać na kolejnej stronie dodatkowe informacje. Dzięki temu możliwe będzie uzyskanie pełnego dostępu do platformy inwestycyjnej. Po zarejestrowaniu się, użytkownik ma możliwość zapisania się na webinary, przeczytania codziennych analiz rynkowych, obejrzeć video edukacyjne oraz pobrać dwa ebooki. Można również złożyć depozyt przy pomocy karty płatniczej, Neteller lub przelewu bankowego.

uTrader oferuje szereg bonusow, np. pierwszy depozyt upoważnia do bonusu w wysokości nawet 100%, w zależności od statusu konta. Poniżej rodzaje kont i wysokość bonusu:

 • Depozyt od 250$ do 1000$ – 25% bonus (Start)
 • Depozyt od 1001$ do 5000$ – 50% bonus (Silver)
 • Depozyt od 5001$ do 25000$ – 75% bonus (Gold)
 • Depozyt powyżej 25,000$ – 100% bonus (VIP)

Więcej informacji na temat rodzajów kont można znaleźć pod tym linkiem.

Poza bonusem powitalnym, uTrader.pl prowadzi konkursy i promocje, w których oferuje nagrody sięgające nawet 30,000$. Istnieje również możliwość subskrypcji Sygnałów Opcji Binarnych, które pozwalają na osiągnięcie do 71% zysku.

broker-service Jakość Usług uTrader

Z działem obsługi uTrader można skontaktować się telefonicznie, na live chat, Skype lub przez wysłanie emaila na adres support@utrader.com. Każdemu użytkownikowi przydzielany jest opiekun konta, który z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania. Takie podejście do klienta w wykonaniu u Trader, zdecydowanie robi pozytywne wrażenie. Nie tylko dział obsługi działa doskonale – nie ma również problemów z depozytami wypłatami, które są zwykle realizowane w czasie do trzech dni.

Podsumowanie uTrader

uTrader jest najbardziej doświadczonym i jednym z najstarszych brokerów opcji binarnych na rynku. Wyjątkowe podejście do obsługi klienta, jak również zespół pracujących dla tego brokera profesjonalistów, pozwala uTrader na świadczenie usług wysokiej jakości. Warte odnotowania są również analizy rynkowe i materiały edukacyjne, dostarczane wszystkim użytkownikom. Jeśli jesteś doświadczonym inwestorem opcji binarnych lub inwestorem z Forexu, powinieneś zgłosić się do swojego opiekuna konta, by uzyskać konto VIP. Minimalny depozyt wynosi 200$, a minimalna kwota jednej pozycji to 20$ – co jest wartością znacznie niższą niż średnie wartości przyjęte na rynku opcji binarnych. Dzięki temu możesz inwestować na jednej z najlepszych na świecie platform, bez konieczności składania wysokiego depozytu.

Dodaj komentarz

Inwestowanie w Opcje Binarne wiąże się z wysokim ryzykiem i może nie być odpowiednie dla każdego. Nigdy nie inwestuj środków, na utratę których nie możesz sobie pozwolić. Zapoznaj się koniecznie z podstawami na temat opcji binarnych zanim rozpoczniesz inwestować. MrBinary.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, informacje podawane na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny.

Copyright © 2014 - 2017 Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Serwis o Opcjach Binarnych – MrBinary.pl, Autor: MrBinary

binary-options-secure-website  
x

Binary options are not available to retail EU traders. If you are not a professional trader, please leave this page.